Doktoritöö kaitsmine

Loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorandi Helen Poska doktoritöö kaitsmine

02.02.2021 kell 11.00 - 14.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

2. veebruaril 2021. aastal algusega kell 11.00 kaitseb Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorant Helen Poska doktoritööd "In vitro and in vivo studies of molecular chaperone activity against fibrillar and non-fibrillar protein aggregation" („Molekulaarse šaperoni aktiivsus valgu agregatsioonis in vitro ja in vivo“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648.

Laiem auditoorium saab kaitsmist kuulata ning kraaditaotlejale küsimusi esitada Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendajad on Karolinska Instituudi professor Jan Johansson ja  Karolinska Instituudi teadur Jenny Presto.

Oponendid on Linköpingi Ülikooli vanemlektor Sofie Nyström ja Tallinna Tehnikaülikooli professor Peep Palumaa.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.