Doktoritöö kaitsmine

Loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorandi Indrek Rannama doktoritöö kaitsmine

04.11.2020 kell 14.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

4. novembril 2020. aastal algusega kell 14.00 kaitseb Tallinna Ülikooli loodus- ja tervisteaduste instituudi doktorant Indrek Rannama doktoritööd "Musculoskeletal function and bilateral asymmetry of young male road cyclists in association with cycling performance" („Noorte meessoost maanteejalgratturite tugiliikumisaparaadi funktsionaalne seisund ja kehapoolte vaheline asümmeetria ning nende seos rattasõidu sooritusvõimega“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648.

Kaitsmist saab kuulata ning kraaditaotlejale küsimusi esitada ka Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendaja on Tallinna Ülikooli professor Kristjan Port.

Oponendid on Tartu Ülikooli professor Mati Pääsuke ning Läti Spordipedagoogika Akadeemia professor Jānis Lanka.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.