Doktoritöö kaitsmine

Loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorandi Kristel Kiensi doktoritöö kaitsmine

31.08.2022 kell 14.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

31. augustil 2022. aastal algusega kell 14.00 kaitseb Kristel Kiens Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudist doktoritööd "Applying sport psychology in Estonia: holistic ecological perspective in understanding dual career development and applying acceptance-based approaches when working with student-athletes" („Spordipsühholoogia rakendamine Eestis: Terviklik ökoloogiline lähenemine kahese karjääri arendamise mõistmisele ning aktsepteerimisel põhinevate lähenemiste rakendamine õppursportlastega koostöös“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648.

Kaitsmist saab jälgida ka Zoomi vahendusel.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli professor Eve Kikas ning Lõuna-Taani Ülikooli dotsent Carsten Hvid Larsen.

Oponendid on Norra teaduse ja tehnoloogia ülikooli dotsent Stig Arve Saether ning Amsterdami Vrije Ülikooli professor Vana Hutter.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.