Doktoritöö kaitsmine

21.06.2021 kell 12.00 - 15.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

21. juunil 2021. aastal algusega kell 12.00 kaitseb Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi doktorant Ingrid Sindi doktoritööd "Discursive Practices of Child Institutional Substitute Care. Experience from an Ethnographic Research in SOS Children`s Village Estonia" („Laste institutsionaalse asendushoolduse diskursiivsed praktikad: etnograafial põhinev uuringukogemus SOS Eesti Lastekülas“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648.

Laiem auditoorium saab kaitsmist kuulata ning kraaditaotlejale küsimusi esitada Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli professor Karmen Toros ning Tartu Ülikooli kaasprofessor Judit Strömpl.

Oponendid on Tartu Ülikooli kaasprofessor Dagmar Kutsar ning Tampere Ülikooli professor Tarja Pösö.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.