Koolitus

Algab Tallinna Ülikooli virtuaalne suvekool

Esmaspäeval, 12. juulil startiv kolmenädalane suvekool toimub teist korda virtuaalsena ja pakub kursuseid enam kui 120 osalejale 40 erinevast riigist.

Tallinn Summer School

rahvusvahelise suvekooli programmis on kaheksa kursust, mis kestavad üks kuni kaks nädalat. Osalejad saavad muuhulgas õppida, kuidas luua maandumislehte oma ettevõttele või projektile ning kuidas mõjutada inimeste tervisekäitumist digitaalsete lahenduste abil. Traditsiooniliselt toimuvad eesti ja vene keele tunnid.

Osalejaid on suvekoolis üle 120 ja kokku on esindatud 40 riiki. Kõige rohkem on osalejaid Ukrainast, Saksamaalt, Ameerikast ja Gruusiast. Nendest suurem osa on tudengid.

Kahel suvekooli kursusel osalemiseks oli Eesti arengukoostöö sihtriikide kodanikel võimalik taotleda stipendiumi Välisministeeriumi arengu- ja humanitaarabi vahenditest. Kokku 25 inimest Afganistanist, Gruusiast, Valgevenest, Ukrainast, Ghanast ja Mosambiigist osalevad stipendiumiga kursustel „Designing Web Landing-Page for Entrepreneurship“ ja „The Formation of Global Norms in a Changing World Order“.

Tallinna Ülikooli rahvusvaheline suvekool toimub 12. – 30. juulini. Kõik kursused on inglise keeles. Huvi korral on võimalik liituda kursustega, mis algavad 19. või 26. juulil. Lisainfo ja kõik kursused:  https://summerschool.tlu.ee/