Õpingud

Algas Open Doors Week

Tallinna Ülikoolis peetakse 25.–29. jaanuarini ingliskeelne virtuaalne avatud uste nädal Open Doors Week. Selle käigus tutvustatakse rahvusvahelisi õppekavasid ja välistudengite kogemusi.

open doors week

Open Doors Week on hea võimalus tutvuda ingliskeelsete õppekavade sisuga ning ülikooli pakutavate muude võimalustega. Lisaks saab näha põnevaid klassiruume ja laboreid, kuulata lühiintervjuusid andekate teadlaste ja ekspertidega ning elada kaasa mitmetele väljakutsetele, mida esinejad läbi teevad. Kõikidel osalistel on võimalik küsida ka esinejatelt reaalajas küsimusi.

Kõikidel, kes tunnevad huvi Tallinna Ülikooli eestikeelsete õppekavade vastu, on võimalik osaleda 22. - 26. veebruaril Avatud uste nädalal, kus tutvustatakse kõiki TLÜ instituute ja ka Haapsalu kolledžit.

Open Doors Week

Avatud uste nädal