Miks mitte õpetajaks?

Tallinna Ülikooli, mis esindab juba sada aastat kestnud järjepideva õpetajaõppe tava Tallinnas, saab esitada alates 20. juunist sisseastumisavaldusi kümnetele õpetajaõppe või sellega seotud erialadele.

Õpi õpetajaks!

Õpetajaks õppimist saab alustada juba bakalaureusetasemel ning kutse omandada magistriõpingutega. Õppida saab nii aineõpetajaks, tugitöötajaks kui ka haridusjuhiks. Kõigi haridusalaste õppekavadega on võimalik tutvuda ÕPI ÕPETAJAKS kodulehel.

Alustavad õpetajad, kellel puudub erialane haridus, on aga oodatud Tallinna Ülikooli täienduskoolitustele, mis aitavad kujundada õpetajana töötamiseks vajalikke esmaseid pedagoogilisi alusoskusi. Haridusalaste täienduskoolitustega saad tutvuda meie koolituste lehel.

Avalduste vastuvõtt Tallinna Ülikooli kestab 1. juulini, avalduse saab esitada kuni kahele erialale.