Nädal Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestriga

Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester täidab selle nädala muusika, uute teadmiste, lõbusate testide ja põnevate üritustega.

Ülikooli sümfooniaorkester
Sümfooniaorkester

Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestrit ootab ees tihe nädal, milles võib osaleda igaüks!

26. oktoobril on kõikidel huvilistel võimalus tutvuda sümfooniaorkestriga virtuaalselt – seda nii Facebooki  kui Instagrami  kaudu. Kel aga oskusi ja julgusi, saab minna kell 17 ettemängudele ise mängima. Selleks tuleb registreeruda siin.

27. oktoober on testide teisipäev! Siis saad digitaalse karjäärinõustaja abil teada, kas Sulle sobib näiteks trompet, või pigem triangel.

Kolmapäev, 28. oktoober kuulub virtuaalsele muusikaviktoriinile. Selleks, et enda teadmised proovile panna, registreeri vähemalt kaheliikmeline võistkond siin. Virtuaalne viktoriin algab kell 18.30.

29. oktoobril on kõik huvilised oodatud virtuaalsele filmiõhtule ning 30. oktoobril virtuaalsele kontsertõhtule – C. Orff „Carmina Burana“ Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestri esituses (2016).

31. oktoober on laagri laupäev – võimalus vaadata üle Digikaose ning eksperimenteerida veidi proovisaalis.

1. novembril lõpeb tihe nädal kontserdiga Järva-Jaani Kultuurimajas, mis algab kell 15. Dirigent on Martin Sildos.

Kogu nädalat, 26. oktoobrist kuni 1. novembrini saadavad päeva küsimused, vahvad faktid ja parimatele auhinnad - nendeks jälgi sümfooniaorkestrit Facebookis  või Instagramis.