Noorfiloloogide konverents keskendub 21. sajandi slaavi keeltele ja kirjandusele

13.–15. veebruaril 2020. a. toimub Tallinna Ülikoolis XXI rahvusvaheline noorfiloloogide konverents.

Noorfiloloogide konverents

Noorfilologide konverents, mis keskendub 21. sajandi slaavi keeltele ja kirjandusele, toimub 13.–15. veebruaril. Konverentsi käigus esinevad ettekannetega nii bakalaureuse,- magistri- kui doktorikraadi tudengid. Konverentsi esimesel päeval esinevad ka külalisprofessor Moskvast O. Korostelev ning külalisprofessor Riiast Koshkin. Konverentsil esitlusele tulevad ettekanded valis välja spetsiaalne komisjon konkursi käigus.

Täpsem ajakava konverentsi kodulehel

Konverentsi töökeeled on vene ja inglise keel. Üritus algab 13. veebruaril kell 10 ruumis M-225. Kõik huvilised on oodatud!