Teade

Täna saates “Ekspert eetris”: Kersti Markus

Täna, 10. märtsil kell 16.00 räägime, kas ajalugu tuleb ümber kirjutada. Külaline on TÜHI professor kunstiajaloolane Kersti Markus.

Kersti Markus

Juba mõnda aega kütab kirgi meie varase keskaja käsitlus. Kas ristiusk toodi tule ja mõõgaga, nii nagu meid koolis on õpetatud, või hoopiski müntide kõlinal  ja uut inspiratsiooni pakkuva usuga. Saate külaline on TÜHI professor kunstiajaloolane Kersti Markus. kellega koos arutame tolle kauge aja võimusuhete üle ja seda tuginedes visuaalsetele kultuurimälestusmärkidele.

Saatejuht on BFMi projektijuht Katrin Saks.

Osale Zoomis

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.
? Esita meie eksperdile eelnevalt küsimus, mida seminaril käsitleda. Selleks saada oma küsimus aadressil kysimus@tlu.ee
Küsimusi saab küsida ka saate ajal Zoomi vestlusesse.
?Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.

Oleme BFMi stuudiost eetris igal kolmapäeval kell 16. Saatejuhid Katrin Saks ja Mart Soonik.