Pressiteade

Ülikoolis on täna avatud uste päev

Rektor Tiit Landi tervitussõnadega algas täna kell 10 Tallinna Ülikooli avatud uste päev.

bänner

Kogu päeva kestva ürituse jooksul saavad õppimishuvilised osa võtta erialade messist, infotundidest, linnakutuuridest ja auhinnaloosist. Avatud on ka pop-up kohvikud. Programmiga saab tutvuda sündmuse veebilehel: www.tlu.ee/avatuduksed.

Õppekavasid on Tallinna Ülikoolis 116: bakalaureuseõppes 38, rakenduskõrgharidusõppes 5, magistriõppes 59 ja doktoriõppes 14. Ingliskeelseid õppekavasid on 20.

Praegu õpib Tallinna Ülikoolis 7000 tudengit, neist 916 on pärit välisriikidest. Tudengeid õpetab 502 akadeemilist töötajat, sealhulgas 56 professorit.

Sisseastumisavalduste esitamine infosüsteemis SAIS algab 20. juunil ja kestab 1. juulini.

Rohkem infot sisseastumise veebilehel: www.tlu.ee/sisseastumine.