Konverents

Ühiskonnateaduste instituut

Lisa kalendrisse

iCal calendar

30 aastat tagasi, 1991. aastal, alustas Tallinna Ülikooli eelkäija Tallinna Pedagoogikaülikool sotsiaaltöö õpetamist esimese ülikoolina Eestis. Sellega seoses on Tallinna Ülikooli ÜTI sotsiaalkaitse suunal au korraldada virtuaalset rahvusvahelist Euroopa sotsiaaltöö hariduse konverentsi 15.–18. juunil koos EASSWga. Konverentsi fookus on innovatsioon ja resilientsus sotsiaaltöö hariduses (ingl Innovation and Resilience: Preparedness of Social Work Education in Uncertain Times). Konverentsi avab 15. juunil tudengite eel-konverents „Interdistsiplinaarsed loovmeetodid sotsiaaltöös”, mida korraldavad ÜTI sotsiaaltöö üliõpilased (vt Facebook). BA ja MA üliõpilastele on registreerimine tasuta, vt siin. Kolmel järgneval päeval saab kuulata ja kaasa arutleda 120 individuaalsele ettekandele, osaleda 32 õpikojas, 9 sümpoosiumil ning uurida 18 posterettekannet. Osalejaid on tänaseks 36 riigist. Plenaarettekanded teevad prof. Christine Morley (Queensland University of Technology), prof. Yuri Kazepov (University of Vienna) ning ÜTI prof. Karmen Toros. Vaata programmi siit.

Tegemist on seni suurima virtuaalkonverentsiga Tallinna Ülikoolis. Registreerida on võimalik neljaks või ka eraldi üheks päevaks.  Täpsem info ja registreerimine konverentsi kodulehel.

ÜTIlogo