Koolitus

Suvekool: Cost projekt “SHIINE - Multi-discilinary innovation for social change”

Ühiskonnateaduste instituut

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Ootame osalejaid Cost projekt “SHIINE - Multi-discilinary innovation for social change” suvekooli, mis toimub 3-5.juuli Novi Sadis Serbias. Suvekool toimub hariduse häkatonina, kus osalejad peavad moodustama meeskonnad ja häkkima väljakutset, kuidas õpetada kõrgkoolides ühiskondlikke probleeme lahendama.

Cost projekti SHIINE eesmärk on disaini ja  innovatsiooni meetodite kasutuselevõtu kaudu näidata, kuidas võiksime ühiskondlikele probleemidele reageerida disainipõhise lähenemisviisiga. Projektis arutatakse ja katsetatakse, kuidas valmistada tudengeid paremini ette rollideks tööturul, integreerides erinevaid õppeprogramme inkubaatorite ja eluslabori tegevustega.

Ülikoolide eesmärgiks muutuvas maailmas on edendada innovatsiooni, ettevõtlikkust, loovust, tööalast konkurentsivõimet, teadmiste vahetamist ettevõtetega. Seega on suur  väljakutse otsustada, mida me peaksime tulevikus õpetama ja kuidas seda tuleks teha.

Suvekooli ootame doktorante ja noori teadlasi erinevatest distsipliinidest eelduseks, et nad tunnevad huvi ühiskondlike uuenduste teooriate ja praktikate vastu.

Kohti on 20 osalejale. Edukatele kandideerijatele hüvitatakse reisi- ja majutuskulud. Registreerimistasusid ei ole.

Kandideerimiseks on vajalik esitada:

• motivatsioonikiri
  • lühike CV