Muu sündmus

Tallinna Ülikooli saade "Ekspert eetris", Catlyn Kirna

Valgevenes toimuvast räägitakse viimasel ajal väga palju. Iga päev toob kaasa uusi arenguid ja sündmuseid. "Ekspert eetris" septembrikuu viimasesse saatesse tuleb külla Tallinna Ülikooli rahvusvaheliste suhete lektor Catlyn Kirna, kes on varasemaltki uurinud Ida- Euroopas toimuvat.

Ühiskonnateaduste instituut

30.09.2020 kell 16.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Räägime Catlyn Kirnaga, kuidas Valgevene on jõudnud tänasesse päeva, mis toimub ja mis võib edaspidi juhtuda, milline on Venemaa ja Euroopa Liidu roll ning missugune on Valgevenes toimuvate sündmuste laiem mõju. Saatejuht on BFMi lektor Mart Soonik.

Osalemine

Facebooki event

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

Esita meie eksperdile eelnevalt küsimus, mida seminaril käsitleda. Selleks saada oma küsimus adressil kysimus@tlu.ee. Küsimusi saab küsida ka saate ajal.

EE

Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.