Muu sündmus

Viktoriin "Tean ja ei tunne" Arvamusfestivalil 2019

Ühiskonnateaduste instituut

09.08.2019 kell 16:00 - 18:00

Tallinna Ülikooli viktoriinile registreerimine

Viktoriin "Tean ja ei tunne" leiab aset 9. augustil 2019 Paides Arvamusvestivali alal (kiriku taga) algusega kell 16.00 (koguneme varem) ning kestab kuni 2 tundi.

 

Lisainfo: Valeria Kosobutskaja, kvaleria@tlu.ee

Selleks, et sündmusele registreerida, töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja, koidu.saia@tlu.ee) järgmiseid isikuandmeid.

Viktoriin "Tean ja ei tunne"

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Viktoriin "Tean ja ei tunne" toimub 9. augustil 2019 Paides Arvamusfestivali tulevikuinimese alal (kiriku taga) algusega kell 16 (koguneme varem). Osaleda saavad kuni 5-liikmelised erinevatest põlvkondadest võistkonnad:

  • võistkonnad, kelle liikmed on sündinud varem kui 1959. aastal ja
  • võistkonnad, kelle liikmed on sündinud 2000. aastal või hiljem.

Meeskondadel tuleb vaheldumisi ära arvata erinevaid fakte, fotosid, nähtuseid ja tavasid, seda nii tänapäeva kui ka mineviku kohta.
Pooled küsimused on tänapäeva ja pooled mineviku kohta. Võistkonnad peavad andma oma põlvkonna kohta esitatud küsimusele kaks vastust: mis on õige vastus ja mida nad arvavad, mida pakub vastuseks mitu põlvkonda noorem või vanem võistkond.

Võistkondadel on võimalik teenida punkte, kuid viktoriini peamine eesmärk ei ole siiski võita, vaid jagada teadmisi ja veeta üheskoos meeleolukas pealelõuna Arvamusfestivali inspireerivas keskkonnas.

Viktoriin kestab koos aruteluga umbes 1,5 - 2 tundi. Kõik on oodatud pealt vaatama ja kaasa elama.  Mälumängu viib läbi Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi teadur Tiina Tambaum.
 
Registreerumistähtaeg on 15. juuli 2019. Osalejate arv on piiratud!
 
Lisainfo:
Tallinna Ülikooli Ühiskonnateaduste instituudi üliõpilane Valeria Kosobutskaja kvaleria@tlu.ee või tel 6199 944.