Partnerlus ja koostöö

Avatud töötuba – "Ukraina sõjapõgenikud Eestis: kodanikualgatused koos ülikooliga"

Eestisse on Venemaa ja Ukraina vahelise relvakonflikti tõttu tulnud elama 65 000 sõjapõgenikku. Ukrainlastele on küll võimaldatud katkenud haridustee jätkamine selle erinevatel tasemetel, kuid enamus Eesti õppeasutusi seisab probleemi ees, kuidas saabunud pagulasi nende muutunud olukorras piisavalt toetada ja kaasata.

Haridusteaduste instituut

23.03.2023 kell 13.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Erasmus+ projekti “Baltics4UA” töötuba toimub 23. märtsil 2023 kell 13–17 Tallinna Ülikoolis (ruumis A-046). Põhiteemana tuleb arutlusele, kuidas ühiselt kodanikuaktiivsete koostöövormide kaudu toetada Eestis sõjapõgenike haridusteed ja karjääri selliselt, et keegi õppimise radadelt kõrvale ei jääks.

Töötoa vältel kaardistatakse eksisteerivad probleemid ja võimalused ning leitakse lahendusi, kuidas uue sihtriigi ülikool ja aktiivsed üliõpilased koostöös teiste ühiskonnagruppidega saaksid Ukrainast tulnud õppijaid nende haridusteel ja õppimises kõige rohkem toetada.

Registreeru

Erasmus + projekt “Supporting Ukraine through citizen engagement at Baltic Universities” (Baltics4UA).

EU
The project has been funded with the support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.