Pressiteade

Noored! Kuhu edasi?

Üle-eestilise noorsootöö nädala raames korraldavad gümnaasiuminoored 22. novembril kell 18.00–20.30 Hestia Hotel Europas teemaõhtu „Noored! Kuhu edasi?“. Õhtu pakub võimalust kohtuda muusika-, teatri-, pedagoogika-, psühholoogia-, tervise-, majanduse jt valdkondade inimestega, kes tutvustavad oma tööd, kirjeldavad kogemusi ning vastavad küsimustele.

Noored kuulamas

Teemaõhtu „Noored! Kuhu edasi?“ taga on 11 gümnaasiuminoort, kes osalevad Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia kursusel „Noortesündmuse korraldamine“. Kursust juhendavad ülikooli noorsootöö õpetaja Lianne Teder ja II kursuse tudeng Helene Kristine Viita.

Noorsootöö nädala veelgi suurem ettevõtmine on aga üleskutse 9.–12. klasside õpilastele mõelda ja panna kirja, kuidas noorsootöötajad noori inspireerivad. Algatuse eesmärk on juhtida tähelepanu noorsootöötaja kutsele, aga ka võimalusele seda eriala Tallinna Ülikoolis õppida.

Lisainfo: Lianne Tederlianne.teder@tlu.ee