Avalik loeng

Treeni teadlikult loeng: „Kuidas juhtida muutusi oma elutreeningutel?"

Kuula teisipäeval, 01. detsembril kell kl 18 psühholoog Eva-Maria Kangro loengut.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

01.12.2020 kell 18.00 - 19.30

TREENI TEADLIKULT sügis 2020

 

Tule ja registreeri end "Treeni teadlikult" sügis 2020 loengutesse. Loengud toimuvad teisipäeviti algusega kell 18.00, Tallinna Ülikooli Räägu õppehoones (Räägu 49, Tallinn). Ühe loengu kestus ca 1,5 h. Ühe loengu osavõtutasu on 8 €. Tasumine kohapeal ja sularahas.

Täiendav info:
Telefon: (+372) 6391 751
E-post: katrin.soidra-zujev@tlu.ee 


Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: katrin.soidra-zujev@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TREENI TEADLIKULT sügis 2020

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Ootamatustega kohanemine kahtlemata selle aasta võtmeteema. Aga mismoodi end hoida ja võimalikult väikeste kuludega ennast läbi muutuste juhtida? Ülevaate annab 01. detsembril, psühholoog ning muutuste ja arengunõustaja Eva-Maria Kangro teisipäeval kell 18.00 loengus „Kuidas juhtida muutusi oma elutreeningutel?“, mida on võimalik kuulata veebivahendusel või TLÜ-s.

Kui pikema treeningeesmärgi nimel pingutamist tabab olude sunnil 180-kraadine muutus, ei ole kohene ümberhäälestumine sugugi enesestmõistetav. Vastupidi, ootamatustega kaasneb vähemal või rohkemal määral meil frustratsiooni ja sisemine heitlus. Ometi on edasiminek kokkuvõttes ainuvõimalik samm. 

Praktiline loeng muutuste juhtimisest elutreeningutel aitab mõista muutustele reageerimise psühholoogilisi tagamaid. Loengus räägime kuidas aju muutusi vastu võtab. Saab ülevaate, mis on peamised sisemised ja välimised takistused muutuste juhtimisel ning milles seisneb eduka kohanemise tuum. Samuti võetakse luubi alla võtted, kuidas juhtida häirivaid emotsioone, vabaneda mõttelõksudest. Kuidas edukamalt ümber häälestuda ja parimini toonuses püsida. Kuulaja saab enda jaoks kaasa teaduspõhiste nippide kogumi, mida oma igapäevaelus rakendada ja mille abil vaimset heaolu treenida.  

Lektor Eva-Maria Kangro on psühholoog ja muutuste juhtimise nõustaja Milttonis. Ta aitab saavutada eesmärke ja püsida vaimselt vormis, rakendades psühholoogia ja kaasaegse neuroteaduse teadmisi, mida kinnitab omal nahal kogetu nii teadlase, nõustaja, koolitaja kui lihtsalt inimesena. Tema põhisuunaks on muutuste juhtimise psühholoogia - kuidas kasulikud pöörded ellu viia, takistustega toime tulla ja teotahet hoida, nii et elust ikka rõõmu oleks. 

Eva-Marial on doktorikraad psühholoogias. Oma teadustöös keskendus ta eneseregulatsioonioskuste mõistmisele ja suunamisele. Ta kuulub Eesti Mentorite Koja liikmeskonda ja on üks Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni asutajatest. 
 

Loengusari TREENI TEADLIKULT sügis 2020 on peale seda loengut veel 2 loengud. Need on:

01.12    Kuidas juhtida muutusi oma elutreeningutel? Psühholoog, muutuste ja arengunõustaja Eva-Maria Kangro
08.12    Ööpäeva rütm – kas saab selle eest põgeneda või peab alluma? TLÜ professor Kristjan Port

Registreerimine loengutele: www.tlu.ee/treeniteadlikult 

Soovitame aegsasti registreerida huvipakkuvatele loengutele, sest koroonaviiruse leviku tõttu mahutatakse see aasta saali poole vähem inimesi. Võimalus on loengus osaleda ka veebiloenguna. Oma soovi tuleb kinnitada registreerimisel ning tasuda ülekandega enne loengu toimumist 1 päev.

Täiendav info: katrin.soidra-zujev@tlu.ee või telefonil 639 1751. 


Loengusarja korraldavad TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituut koostöös Tallinn Liigub programmiga.