Avalik loeng

Ökoloogia keskuse teadusseminar „Turbauuringute andmebaasi botaanilised rakendused"

Tule osale ökoloogia keskuse kevadsemestri teisel teadusseminaril!

Loodus- ja terviseteaduste instituut

18.02.2022 kell 09.00 - 10.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Reedel, 18. veebruaril kell 9.00 on ökoloogia keskuse teadusseminaril rääkimas Tallinna Tehnikaülikooli dotsent Mall Orru. Seminaril räägitakse turbauuringute andmebaasi botaanilistest rakendustest.

Seminarist lähemalt:

Eesti Turbauuringute Andmebaas turba.geoloogia.info on Tallinna Tehnikaülikooli poolt loodud avalikult kasutatav veebirakendus, mis põhineb 1967-2013 Eesti Geoloogiakeskuse poolt kogutud andmestikul. Andmebaas sisaldab kokkuvõtlikku ülevaadet 560-st hästi-uuritud turbamaardlast ja turbaalast (genees, turba omadused, varud, perspektiivsed kasutusalad, piirangud) koos digitaliseeritud ja georefereeritud plaanidega. Seminaris tutvustatakse Turbauuringute andmebaasi koostamise protsessi ja andmestikku, kasutusvõimalusi ning pakutakse välja uuringuideid selle edasiseks analüüsiks.

Kus seminari saab jälgida?

Nagu juba tavaks saanud, siis meie teadusseminare saavad kõik huvilised kuulata ja vaadata ökoloogia keskuse Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/LTIOK/live/

Vaata ökoloogia keskuse teadusseminaride kevadsemestri ajakava SIIN.