Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: "Nahasügeluse erinevad põhjused"

Tule pereõe Kerli Kaskla loengusse nahasügeluse erinevatest põhjustest. 

Loodus- ja terviseteaduste instituut

24.09.2019 kell 17.00 - 18.30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

 

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas! LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee.


Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 24. septembril loengut "Nahasügeluse erinevad põhjused". Loengus tuleb juttu erinevatest põhjustest, miks tekib naha sügelus. Põhjustena on loengus mainitud nii kergemad seisundeid kui ka tõsisemaid haigusi. Samuti räägime sellest, mida sügeluse leevendamiseks ette võtta.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17.00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas).

Lektorist: Kerli Kaskla lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli aastal 2007. Hetkel töötab retseptiõigusega pereõena Kivimäe Perearstikeskuses. Pereõena saab töötatud sel sügisel juba 11 aastat. Sellel sügisel alustas Kerli uuesti õpinguid Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis magistriõppes spetsialiseerumisega vaimse tervise õendusele.

REGISTREERI SIIN: tlu.ee/terviseliikumise 

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581


Loengusarja toetab: TALLINN LIIGUB

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

logoTallinn Liigub logo