Doktoritöö kaitsmine

Loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorandi Annika Mikomägi doktoritöö kaitsmine

11.11.2019 kell 10.30 - 13.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

11. novembril 2019. aastal algusega kell 10.30 kaitseb Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorant Annika Mikomägi doktoritööd "Sedimentary pigments and stable isotopes as tools for lake eutrophication reconstructions" („Settepigmentide ja stabiilsete isotoopide kasutusvõimalused järvede antropogeense eutrofeerumise rekonstrueerimisel“). Loe lähemalt.

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M-648.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli külalisprofessor ja vanemteadur Tiiu Koff, Eesti Maaülikooli vanemteadur Ilmar Tõnno ning Tõnu Martma.

Oponendid on Liverpooli Ülikooli professor Jim Marshall ning Eesti Maaülikooli professor Tiina Nõges.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.