Teade

Esmakursuslane! Õppeleping ootab allkirjastamist

Õpingute alustamise eelduseks on õppelepingu loomine ja selle allkirjastatult saatmine Tallinna Ülikoolile. Lepinguta ei ole võimalik sind, hea peatne tudeng, meile üliõpilaseks immatrikuleerida.

Õppelepingu sõlmimine TLÜga.

Õppelepingut saab luua TLÜ kodulehel ning selleks on vaja teada enda isikukoodi ja parooli. Parooli valisid SAISis avaldust esitades. Kui see on ununenud, siis saad seda vaadata avalduse pealt ("vaata" nupuga). NB! See ei ole SAISi logimise parool, vaid spetsiaalselt lepingu loomiseks avaldusel valitud salasõna.

Lepingu võid saata digiallkirjaga (vajalik ID-kaardi/mobiili ID/Smart ID ja spetsiaalne programm), postiga või tuua ülikooli valvelauda. Täpsema info leiad lepingu sõlmimise juurest. NB! Lepingu kodulehel loomisest ei piisa - see tuleb ka allkirjastada ja meile saata. Leping saada meilile leping@tlu.ee.

Loe leping kindlasti läbi, et oleksid kursis, millised on üliõpilase õigused ja kohustused. Kodulehelt leiad ka lepingute näidised. Kui sul on lepingu loomisega probleeme või täpsustusi selle sisu osas, siis võta meiega julgelt ühendust. Palun pane lepingu ning e-maili pealkirjaks enda nimi ja eriala. Lepinguid ootame 19. augustini.

Paberkandjal lepingutele vastust ei saadeta. Kui oled lepingu meilile saatnud, aga vastust ei ole saanud, siis ei ole leping kohale jõudnud ja see tuleks uuesti saata. Meilidele vastame kahe tööpäeva jooksul. Küsimuste korral kirjuta vastuvott@tlu.ee.

Kui õppeleping sõlmitud, ootame kõiki esmakursuslasi Tallinna Ülikooli Stardipaugu tegevustega tutvuma.

Tere tulemast Tallinna Ülikooli!