Elutööpreemia Tiina Hiobile

Tänavusel Kuldmunade jagamisel ehk reklaami, turunduse ja parimate PR-praktikate auhinnagalal tuli rõõm Tallinna Ülikooli eriti väärikal moel: elutöö preemiaga pärjati unikaalse reklaami ja imagoloogia õppekava looja, kommunikatsiooniõppe arendaja ja tudengite poolt palavalt armastatud reklaamiteooria lektor Tiina Hiob.

Aastaid on sel traditsioonilisel üritusel Kuldmune noppinud Tiina Hiobi tudengid, auhinnalaualt reeglina riisunud koore Tallinna Ülikooli vilistlased. Juba see on olnud tunnustus ülikoolis tehtavale tööle.

Tiina Hiobi iga-aastane rõõm on olnud siiras ja kaasa elav, aga oma tagasihoidlikkuses on ta ise soovinud jääda alati taustale. Tänavu oli jackpot ehk täispank või peavõit siiski Tiina Hiobi pärisosa. „Ehk on see ka märk, et parimaid meie seast, pigem varjust, üles leida ei olegi nii keeruline,“ nentis ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi professor Kaja Tampere. „Parimatest parimad jõuavad lõpuks ikka püünele!“

Tampere hüüdis välja ka ülikooli head soovid: „Kogu ülikoolipere õnnitlused koos kollegiaalsete kallistustega meie legendaarsele, vabariigi parimale reklaamigurule!“