Õpilasakadeemia alustab uut hooaega juba 29. septembril

Õpilasakadeemial on hea meel pakkuda sügissemester 2018 raames kaheksa erinevat kursust, millest kaks on vene keeles. Registreerimine on avatud 28.08-23.09 2018. See on Sinu võimalus olla osa ülikoolist juba täna.

röömsadnoored

Õpilasakadeemia eesmärgiks on pakkuda teadmishimulistele gümnaasiumi- ja kutsekooliõpilastele enesetäiendamise võimalusi Tallinna Ülikooli akadeemilisel baasil ja aidata kaasa õpilaste teadlikumale kutsevalikule.

Õpilasakadeemia jätkab oma tööd ka sel sügisel ja seda juba tuntud kursustega, kui ka uutega, mida esitleme noortele esimest korda. Lisaks tavapärasele eestikeelsele õppele on sel semestril meil välja pakkuda lausa kaks venekeelset ja üks inglise keelne kursus. Kursuste valikust võib leida näiteks 3d mudel, disain ja printimine, Erivajadusega noor Eesti ühiskonnas, Nii erinevad tekstid..., Mobiilirakenduse disain, Noortesündmuse korraldamine ja veel mitmeid erinevaid põnevaid kursuseid. Kõik kursused ja registreerimine siin.

Lisaks on sel aastal Õpilasakadeemia nõukogu liige Liina Kersna omalt poolt välja pannud lausa 10 stipendiumit, millele saab kandideerida kuni 20. septembrini. Täpsem info stipendiumite kohta siin.