Avalik loeng

Rein Rebase külalisloeng “Tagasi ülikooli” programmi raames

25. aprillil algusega kell 12:15 peab “Tagasi ülikooli” programmi raames avaliku külalisloengu TLÜ sotsioloogia eriala vilistlane Rein Rebane, kes töötab hetkel Euroopa Parlamendi kirjaliku tõlke peadirektoraadis. Loeng toimub inglise keeles.

Ühiskonnateaduste instituut

25.04.2019 kell 12.15 - 13.45

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Loengus kõneleb ta oma loengus õppimise ja karjääri võimalustest välismaal, Euroopa Liidu institutsioonidest seal töötava inimese pilgu läbi, aga ka sellest kuidas Eestist saadud haridusega Euroopas hakkama saab.

Külalisloeng toimub ruumis A-242 ning kestab ca 1,5 tundi.

Ise on  Rein Rebane külalisloengu kui vahva ettevõtmise kohta öelnud järgmist: “Sajad ametnikud (ka teistest institutsioonidest peale parlamendi) on viimastel aastatel pöördunud tagasi oma vanadesse klassiruumidesse ja rääkinud tuhandete õpilaste ja üliõpilastega. Noorte jaoks on see erakordne võimalus küsida neid isiklikult huvitavaid küsimusi välismaal hariduse omandamise, elamise ja töötamise kohta. Rääkida saab ka keelte tähtsusest ja karjäärivõimalustest Euroopa Liidu institutsioonides. Ühtlasi on see võimalus rääkida avameelselt paljudest piiriülestest teemadest kellegagi, kes on ELi institutsioone pikka aega seestpoolt näinud.”

Teretulnud on nii tudengid kui ülikooli töötajad!