Edulugu

Noorsootöö õppekavad on nomineeritud noortevaldkonna tunnustuskonkursile

7. jaanuaril selgusid tänavused noortevaldkonna tunnustuskonkursi „Noorte heaks tänu“ nominendid. Tallinna Ülikooli noorsootöö õppekavad on esitatud ühena kolmest nominendist kategoorias „Pikaajaline panus noortevaldkonda“.

Noorsootöö nominendid

Lisaks Tallinna Ülikoolile on pikaajalise noortevaldkonna panuse kategoorias nomineeritud Kristel Kallau ja Anneli Meisterson. Kusjuures mõlemad on Tallinna Ülikooli vilistlased.

Haridusteaduste instituudi direktori Tiia Õuna sõnul teeb nominatsioon head meelt, sest noorsootöö on Tallinna Ülikoolis kiirelt arenenud mitteformaalõppe suunana, pakkudes laiapõhjalist ettevalmistust erialal töötamiseks ning valdkondlikuks teadus- ja arendustegevuseks. „Nominatsioon on suur tunnustus nii meie üliõpilastele, õppejõududele kui ka koostööpartneritele,“ kinnitas Õun.

Noortevaldkonna tunnustuskonkursile tunnustatakse tänavu silmapaistvaid tegusid ja inimesi 13 kategoorias:

• aasta noorsootöötaja;
  • aasta tegija huvihariduses või -tegevuses;
  • pikaajaline panus noortevaldkonda;
  • aasta noortekeskus;
  • aasta huvihariduse või -tegevuse pakkuja;
  • aasta noorte osaluskogu või õpilasesindus;
  • aasta noorteühendus;
  • aasta noortemalev või -laager;
  • aasta noortesõbralik kohalik omavalitsus;
  • aasta noortevaldkonna sõber;
  • aasta noore tegu;
  • aasta noortesõbralik tegu;
  • aasta nutikas tegu.

Kokku esitati kõikide kategooriate peale 212 kandidaati ning noortevaldkonna tegijaid tunnustatakse 8. veebruaril samanimelisel galal.

Tallinna Ülikooli noorsootöö õppekava, rakenduskõrgharidus

Tallinna Ülikooli noorsootöö korraldus, magistriõpe