Avalik loeng

KNT teadusseminar „Tõsimänguline lahendus ülekuulamisoskuste treenimisel"

12. mail kell 9.00 toimub TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse (KNT) teadusseminaride sarja kaheksas ja kevadhooaja viimane seminar. Seminari teemaks on „Tõsimänguline lahendus ülekuulamisoskuste treenimisel“ ning esinejaks on TLÜ õiguspsühholoogia dotsent ja kliiniline psühholoog Kristjan Kask. TLÜ KNT teadusseminarid toimuvad regulaarselt üle nädala kolmapäeviti kell 9.00-10.00.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

12.05.2021 kell 09.00 - 10.00

KNT teadusseminaride sari

 

Registreerige end KNT teadusseminaride sarja kuulama.


Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja, lti@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

KNT teadusseminari loengusari

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuula 12. mail kell 9.00 TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse teadusseminari „Tõsimänguline lahendus ülekuulamisoskuste treenimisel". Esinejaks on TLÜ õiguspsühholoogia dotsent ja kliiniline psühholoog Kristjan Kask.

Tegemist on virtuaalse seminariga ning kuulama on oodatud kõik huvilised!

Teemast

Eesti oludele on kohandatud tarkvara, mille abil saab simuleerida alaealise ülekuulamist ning saada kohest tagasisidet oma sooritusele. Tutvustatakse kahe Eestis läbi viidud uuringu tulemusi, mille eesmärk oli parandada küsitlejate ülekuulamisoskusi.

Esinejast lähemalt

Kristjan Kask on Tallinna Ülikooli õiguspsühholoogia dotsent ja kliiniline psühholoog. Ta on lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureuse kui ka magistrikraadi. Doktorikraadi kaitses ta Suurbritannias Leicesteri ülikoolis õiguspsühholoogia alal. 2016. aastal ilmus Kristjan Kaselt koos Anneli Liivamägi-Hitroviga kirjutatud „Lapse küsitlemise käsiraamat". Tema teadustöö põhisuunad on psühholoogia, täpsemalt lapstunnistajad, uuriv intervjueerimine ja isikute identifitseerimine. Kristjan Kasel on kliinilise psühholoogi ning täiskasvanute koolitaja kutsetunnistus, ta on õpetanud pedagooge ning korraldanud varem ka küsitlemise koolitusi.

Vaata KNT tippkeskuse seminaride kavawww.tlu.ee/knt-teadusseminarid

Kus saab seminari kuulata?

Seminari saab kuulata otseülekandena 14. aprillil 9.00-10.00 meie TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebooki lehelt https://www.facebook.com/TLULTI

NB: Seminari osalemise Zoomi link ning täiendav info saadetakse registreerijatele 2 päeva enne seminari algust (esmaspäeval). Kes registreerib end hiljem, saab kasutada võimalust ning jälgida seminari ülekannet TLÜ loodus- ja terviseteaduste Facebooki lehelt.

Kas seminari saab järelvaadata?

Jah (kuni järgmise seminarini). Kui te ei saa otseülekandel osaleda, siis salvestust saab Facebookis vaadata kuni järgmise KNT seminari alguseni.

Vaata kava: www.tlu.ee/knt-teadusseminarid


Lisainfo: emallene@tlu.ee ja kristjan.kask@tlu.ee