Avalik loeng

Ökoloogia keskuse seminar: Rando Tuvikene "Kakskümmend aastat merebiomasside väärindamise alaseid uuringuid TLÜ-s"

Ökoloogia keskuse reedene teadusseminar 8. mail kell 9.00, Facebook Live: https://www.facebook.com/LTIOK/

Loodus- ja terviseteaduste instituut

08.05.2020 kell 09.00 - 10.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Reedel, 8. mail kell 9.00 räägib ökoloogia keskuse teadusseminaril TLÜ LTI keemia vanemteadur Rando Tuvikene teemal: „Kakskümmend aastat merebiomasside väärindamise alaseid uuringuid Tallinna Ülikoolis: olulisemad teadussaavutused ja suurimad läbikukkumised“

Teemast lähemalt
Tallinna Ülikooli teadlased on merebiomasside keemilise koostise uurimise ja väärindamise võimaluste selgitamisega tegelenud 20 aastat. Selle aja jooksul on tehtud mitmeid valdkonna jaoks olulisi avastusi, arendatud koostööd teiste uurimisrühmadega nii Eestist kui välismaalt ning lahendatud erasektorile huvipakkuvaid rakendusliku sisuga küsimusi. Aastate jooksul on nimetatud tegevuste baasil välja kujunenud Eesti kontekstis unikaalne teadussuund, mille kujunemisloost seminaris ülevaade antakse.

Vaata ökoloogia keskuse reedeste teadusseminaride kava SIIN.

Ökoloogia keskuse seminare on võimalik jälgida otseülekandena keskuse Facebooki lehel.