Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: “Erinevad jooga asendid hommikuks ja õhtuks“

Tule kuulama loengut erinevatest jooga asenditest, mis on head hommikuks ja õhtuks.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

12.11.2019 kell 17.00 - 18.30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas!

LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Samuti on loengutes on võimalik osaleda ka virtuaalselt Zoom keskkonna kaudu.

Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas või Zoomis osalejatele saadame arve.

Täiendav info: www.tlu.ee/terviseliikumise

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 12. novembril loengut “Erinevad jooga asendid hommikuks ja õhtuks“. Joogamaailm on üks tõeliselt imeline paik kogu oma hiilguse, aukartust tekitavate asendite ning lubadustega nirvana’sse jõuda. Kuidas selles imelises segaduses korda luua, kõike seda õppida ja saavutada ning millise praktikaga iseendale kõige rohkem head teha? Töötoas vaatame erinevaid asendeid, seletame lahti nende mõju ja eesmärgi ning paneme paika vajadused hommikuseks ja õhtuseks joogapraktikaks. Võimalusel pane selga mugavad riided, et soovi korral asendeid kohe kaasa teha!

Lektorist: Silja joogateekond sai alguse rohkem kui 17 a tagasi, kuid sellest esimesest vaimustusest, mida praktiseerimine annab, pole ta siiani üle saanud. Ennekõike armastab ta jooga mitmekülgsust, võimalust olla terve praktika jooksul täielikult hetkes, hingata endasse meelterahu ja tunnetada keha läbi imelise liikumise. Jooga õpingud on Silja viinud erinevatesse riikidesse ja eri õpetajate juurde, tutvustanud talle erinevaid koolkondi ja stiile ning õpetanud joogat läbi erinevate vaatenurkade ja võimaluste. Silja kiindumuseks on jooga, kui elukunst - rõõm hetkest ja nauding elust ning ta suurimaks sooviks on jagada seda rõõmu ja energiat kõigiga, kes tema juurde joogat avastama jõuavad.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17.00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas).

REGISTREERI SIIN: tlu.ee/terviseliikumise

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581

Loengusarja toetab: TALLINN LIIGUB

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

logoTallinn Liigub logo