Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: “Esmaabi ABC – mida on kõige olulisem teada esmaabist“

Tule kuulama loengut “Esmaabi ABC – mida on kõige olulisem teada esmaabist“.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

29.10.2019 kell 17.00 - 18.30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

 

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas! LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee.


Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 29. oktoobril loengut “Esmaabi ABC – mida on kõige olulisem teada esmaabist“. Räägime sagedamatest eakate tervise probleemidest. Teeme juttu kriitilistest situatsioonidest, äkkhaigestumisest, õnnetusjuhtumitest ning kõige olulisem – kuidas käituda ja mida teha kiirabi tulekuni.

Lektorist: Jaana Palusaar, erakorralise meditsiini ja intensiivõenduse spetsialist, igapäevaselt töötab Tallinna Kiirabi brigaadijuhina. Esmaabi õpetaja juba ligi 10 aastat.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17.00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas).

REGISTREERI SIIN: tlu.ee/terviseliikumise 

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581


Loengusarja toetab: TALLINN LIIGUB

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

logoTallinn Liigub logo