Koolitus

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: „Praktilised soovitused ja harjutused istumisest tingitud kaebuste leevendamiseks“

TULE füsioterapeudi Sirli Hinni loengusse istumisest tingitud kaebuste leevendamisest.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

20.11.2018 kell 17.00 - 18.30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas!

LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Samuti on loengutes on võimalik osaleda ka virtuaalselt Zoom keskkonna kaudu.

Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas või Zoomis osalejatele saadame arve.

Täiendav info: www.tlu.ee/terviseliikumise

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 20. novembril loengut „Praktilised soovitused ja harjutused istumisest tingitud kaebuste leevendamiseks“, lektoriks füsioterapeut Sirli Hinn.

Suure osa päevast veedab enamus inimesi istudes. Paraku on paljud pinged ja valud kehas sellega otseselt seotud. Loengus süveneme istumisasendi anatoomiasse ning saab vastused küsimustele:

• Mis toimub kehaga pikemal istumisel? Millised lihased on üleaktiivsed ja millised saavad liiga vähe koormust?
  • Kuidas istumine mõjutab liikumise kvaliteeti?
  • Kuidas ennast testida?

Teeme läbi harjutused jõu kui liikuvuse parandamiseks, et ennetada ja leevendada pingeid ja kaebusi, mis on põhjustatud istumisasendist.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17:00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas).

Lektorist: Sirli Hinn on enam kui 10-aastase töökogemusega füsioterapeut, kes on keskendunud spordifüsioteraapiale. Tema põhitöö on Rahvusooperis Estonia, kus ta abistab Eesti Rahvusballetti ja Tallinna Balletikooli tantsijaid. Sirli on Füsioteraapia Kliiniku meeskonna liige Spordimeditsiini Sihtasutuses ning on mitmete tipp ja harrastussportlaste isiklik füsioterapeut.

Loengusarja korraldab TLÜ Loodus- ja tervisteaduste instituut.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: 53467581