Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: “Unetusega seotud probleemide leevendamise võimalused”

Tule proviisori, Mariana Džaniašvili, loengusse unetusega soetud probleemidest.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

07.05.2019 kell 17:00 - 18:30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL kevad 2019

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2018 sügishooaja loengusarjas!

LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17:00-18:30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406.

Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil 53467581

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL kevad 2019

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule 7. mail kuulama loengut “Unetusega seotud probleemide leevendamise võimalused - alternatiivid ravimitele”, lektoriks proviisor Mariana Džaniašvili.

Loengu sisu: Piisav uni on tähtis mälu, tähelepanu ja erksa oleku jaoks. Kui uni pole piisav , siis võib inimesel tekkida väsimus, stressitunne või ärevus. Lektor annab nõu, kuidas unetusest lahti saada.

Lektorist: Mariana Džaniašvili väljaõppega on proviisor ja apteegi juhataja. Igapäevaselt töötab Südameapteegis ning  nõustab apteegikülastajaid ravimite õige ja ohutu kasutamise osas.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17.00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas)

Vaata loenguid ja registreeri end siin: tlu.ee/terviseliikumise

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

Loengusarja korraldab TLÜ Loodus- ja Tervisteaduste Instituut. Loengusarja toetab: Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

LTI logotallinna spordi- ja noorsooamet logo