Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: “Vajalikud toidulisandid east tulenevalt”

Tule proviisori ja toitumisterapeudi Olesja Kuznetsova loengule vajalikest toidulisanditest vanemas eas.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

21.05.2019 kell 17:00 - 18:30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL kevad 2019

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2018 sügishooaja loengusarjas!

LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17:00-18:30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406.

Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil 53467581

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL kevad 2019

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 21. mail loengut “Vajalikud toidulisandid east tulenevalt", lektoriks proviisor ja toitumisterapeut Olesja Kuznetsova. Tänapäeva toidulisandid on laialt kättesaadavad. Mille peale peab tähelepanu pöörama järjekordse purgi soetamisel? Kuidas aru saada kas peab neid üldse tarbima ning kuidas teha õiget valikut ja mitte liialdada tablettide arvuga?

Lektorist: Olesja Kuznetsova eriväljaõppega proviisor ja toitumisterapeut. Igapäevaselt töötab Olesja Südameapteegis ning aitab inimestel teha õigeid tervislikke toiduvalikuid.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17.00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas).

REGISTREERI SIIN: tlu.ee/terviseliikumise

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

Loengusarja korraldab TLÜ Loodus- ja Tervisteaduste Instituut. Loengusarja toetab: Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

LTI_est.jpgtallinna_spordi-_ja_noorsooamet_logo_rgb.png