Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: “Vaktsineerimise vajalikkus ja olulisus"

Tule infektsioonihaiguste arsti Mait Altmetsa loengusse vaktisneerimisest.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

17.09.2019 kell 17:00 - 18:30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas! LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee.

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 17. septembril loengut "Vaktsineerimise vajalikkus ja olulisus". Loengus tuleb juttu miks ja milliste haiguste vastu võiks täiskasvanuna vaktsineerida.

Lektorist: Dr Mait Altmets on Regionaalhaigla infektsioonikontrolli talituse juhataja.

“Tervise ja liikumise ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17.00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas).

Loengusarja KAVA: tlu.ee/terviseliikumise

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

Loengusarja korraldab Tallinna Ülikooli loodus- ja tervisteaduste instituut. Loengusarja toetab: TALLINN LIIGUB

LTI logoTallinn Liigub logo