Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: “Vananemisega seotud muutused kehas”

Tule pereõe, Kerli Kaskla, loengusse vananemisega seotud muutustest kehas.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

14.05.2019 kell 17:00 - 18:30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

 

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas! LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee.


Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 14. mail loengut “Vananemisega seotud muutused kehas”,  lektoriks retseptiõigusega õde Kerli Kaskla. Loengus tuleb juttu erinevatest viisidest kuidas oma tervise eest hoolitseda. Samuti räägime elustiilist ja sellega kaasnevatest vajalikest muutustest.

Loengu tutvustus: Loengus tuleb juttu peamistest vananemisega kaasnevatest muutustest meie kehas ja kuidas need mõjutavad meie igapäevaelu.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17:00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas) 

Lektorist: Kerli Kaskla lõpetas Tallinna Tervishoiu kõrgkooli aastal 2007. Peale koo li lõppu töötas kuni 2018. aasta sügiseni PERH-s üldkirurgia/erakorralise kirurgia osakonnas. Hetkel töötab Kivimäe Perearstikeskuses, olles retseptiõigusega õde. Pereõena on töötanud ca 10 aastat.  

Vaata loengusarja kava ja registreeri siin: tlu.ee/terviseliikumise

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581


Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast! 

Loengusarja korraldab TLÜ Loodus- ja Tervisteaduste Instituut. Loengusarja toetab: Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

LTI logotallinna spordi- ja noorsooamet logo