Koolitus

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: „Võimalused talvel väljas liikumiseks“

TULE  liikumisnõustaja René Meimeri loengusse talvel väljas liikumise võimalustest.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

27.11.2018 kell 17.00 - 18.30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas!

LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Samuti on loengutes on võimalik osaleda ka virtuaalselt Zoom keskkonna kaudu.

Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas või Zoomis osalejatele saadame arve.

Täiendav info: www.tlu.ee/terviseliikumise

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 27. novembril loengut „Võimalused talvel väljas liikumiseks“, lektoriks liikumisnõustaja René Meimer.

Loengust saab ülevaate: tervisliku liikumise üldistest põhimõttetest, sportimisest ja liikumisharrastusest 50+ vanuses, talvistest võimalustest ja erinevatest liikumisaladest (murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, uisutamine, kõnd-kepikõnd, sisealad), iga ala plussidest ja miinustest ning sobiva ala valikust.

Lektorist: René Meimeri on lõpetanud TPedI kehakultuuriteaduskonna, töötanud kehalise kasvatuse õpetajana, treenerina ja õppejõuna ülikoolis Eestis ja Soomes. Ise harrastanud mitmeid spordialasid - murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, suusahüpped-kahevõistlus, pikamaajooks, triatlon, kepikõnd. Nüüd vabakutseline liikumisnõustaja.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17:00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas).

Loengusarja korraldab TLÜ Loodus- ja tervisteaduste instituut.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: 53467581