Teade

Näituse „Kaasav ELU“ korraldajad pälvisid „Aasta tegu 2020“ tiitli

Eesti Pimedate Liit tunnustas Tallinna Ülikooli ELU projektist välja kujunenud näituse „Kaasav ELU“ korraldajaid TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi käsitöötehnoloogia ja rahvakunsti lektorit Tiia Artlat ja TLÜ haridusteaduste instituudi doktoranti Jaana Kadastikku.

Kaasav elu

Eesti Pimedate Liit tunnustas „Aasta tegu 2020“ tiitliga erivajadustega lastele mõeldud õppevahendeid tutvustava näituse „Kaasav ELU“ korraldamise eest. Tunnustuse andjate sõnul on puudega laste kaasatus haridusse ülitähtis ning teema tutvustamisel ja edendamisel on TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi käsitöötehnoloogia ja rahvakunsti lektorit Tiia Artla ja TLÜ haridusteaduste instituudi doktorant Jaana Kadastik teinud tänuväärset tööd.

Juba üheksandat aastat tunnustab Eesti Pimedate Liit neid inimesi ja organisatsioone, kes on eelnenud aasta jooksul aidanud nägemispuudega inimeste elukvaliteeti parandada. 

Tunnustus on seotud rahvusvahelise valge kepi päevaga, mida tähistatakse üleilmselt 15. oktoobril. Sel päeval pööratakse ühiskonna tähelepanu nägemispuudele ning mitmesugustele ligipääsetavuslahendustele, mis võimaldavad nägemispuudega inimestel ühiskonnas teistega võrdselt toime tulla.

Suur tänu ja palju jaksu tööd jätkata!

Loe lähemalt „Kaasav ELU“ näitusest ja ELU projektidest meie blogist.