praktikamess

Hea Tallinna Ülikooli tudeng!

7. veebruaril kella 10–16 toimub Astra maja Teadlaste Foorumis praktikamess. See on ideaalne võimalus leida omale unistuste praktikakoht või kohtuda oma tulevase potentsiaalse tööandjaga. Kohal on praktikapakkujad nii Eestist kui välismaalt. 

Kõigi kohapeal registreerunute vahel loositakse välja ka auhindu! Kõik messil osalejad, kes suhtlevad mõne praktikabaasiga, saavad endale pileti, mille alusel saavad kiiremad pitsat ja magustoitu!

Ürituse ajakava: 

10.00 messi algus

12.00 CV writing workshop in room A-108 (12 participants, please register here. The registration is closed!)

The workshop offers information, how to make a good CV to be a successful candidate when applying for the job. It will also enable to think of your strengths and resources, share your experiences and listen to those of others.

The workshop will be held in English. 

13.00 ettekanne välisõppekogemusest Taanis ruumis A-108 (grupi suurus 12 inimest, registreeri ennast siin)

14.00 seminar „Välispraktika kui karjääri eelis" ruumis A-108 (grupi suurus 12 inimest, registreeri ennast siin)

Karjääriseminaril räägime, kuidas välisõppe kogemust siduda oma tulevikuplaanidega, kuidas teadlikult kasutada võimalusi, mida välispraktika pakub, et arendada oma kompetentse edukaks läbilöömiseks tööturul. Lisaks jagab Piret Potisepp oma Ecuadori töökogemust (AIESEC). 

15.00 auhindade loos

16.00 messi lõpp

Välispraktika võimalusi tutvustavad:  
Eesti ettevõtetest osalevad:

Statistikaameti missioon on pakkuda usaldusväärset ja objektiivset infot Eesti keskkonna, rahvastiku, sotsiaalvaldkonna ning majanduse olukorra kohta. Statistikaamet soovib luua seninägematul tasemel andmete töötlemise ja kasutamise kultuuri, sest usub, et kvaliteetsed ja sügavalt mõistetud andmed tagavad Eesti elu edasiviiva süvendatud vestluse ühiskonna erinevate osapoolte vahel ning aitavad teha olulisi otsuseid. 

Kuulutab välja konkursi praktikakohtadele valdkondades: IT arendus, andragoogika, turundus ja audiovisuaalne meedia. 

Talents.fund on uudne töö- ja praktikaplatvorm tudengitele ja karjääri alustavatele inimestele. Eesmärgiks on vähendada lõhet ülikoolihariduse ja tööturu nõudmiste vahel, viies kokku talendid, haridusasutused ja tööandjad.

Citizen OS on sihtasutus, mis tegutseb sotsiaalse startupina. Meie missiooniks on osalusdemokraatia mõtteviisi levitamine ühiskonnas. Tule ja aita arendada vabavaral põhinevat tarkvara ja teha teadlikkust tõstvaid projekte.
Hetkel pakutavad rollid: Open Source tarkvara arendamine GitHub keskkonnas, UX disain ja Civic Hacktivist community sisekommunikatsiooni 

Voldik

*Osalejate nimekirjad täienevad

Lisaks ülekoolilisele praktikamessile toimub 28. veebruaril kell 16.00 SuperNova kinos (N-406) BFMi praktikalaat. Best of BFMi nädala raames viime kokku meedia ja audiovisuaalkunsti valdkonnas tegutsevad ettevõtted üliõpilastega, kes neis valdkondades tulevikus tööle hakkavad. Rohkem infot Tiina Kondiolt (tiina.kondio@tlu.ee) ja https://www.tlu.ee/bfm/opingudpraktika/praktikalaat

 

Rohkem infot: 

Nele Dobrõš (välisõppe peaspetsialist) nele.dobros@tlu.ee

Kadi Möldri (välisõppe spetsialist) kadi.moldri@tlu.ee

Liina Vallimäe (karjäärinõustaja) liina.vallimae@tlu.ee