Riigi Kinnisvara AS stipendium „Tuleviku Tipud“ on ette nähtud Tallinna Ülikooli bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe edukale üliõpilasele, kes vastab järgmistele tingimustele:

• immatrikuleeritud Tallinna Ülikoolis ja ei viibi taotluse esitamise hetkel akadeemilisel puhkusel;
  • kaalutud keskmine hinne vähemalt 3,5;
  • aktiivne eluhoiak ja oma eriala fänn, kelle eesmärgiks on areneda valdkonna tipptegijaks;
  • on valmis esitama oma lõputööd ettekandena Riigi Kinnisvara töötajatele;
  • stipendiaadil on võimalus teha koostööd AS Riigi Kinnisvaraga (sh tasustatud praktika võimalus), täpne koostöövorm sõltub stipendiaadi ja rahastaja vahelisest kokkuleppest
  • planeeritav bakalaureuse-, magistri- või doktoritöö keskendub järgmistele valdkondadele:
    • teadmispõhine ja digitaalne ehitus ning selle juhtimine;
    • hoonete keskkonnamõju ja jätkusuutlikkus;
    • hoonete energiatõhusus, sisekliima ja tehnosüsteemid;
    • kinnisvara korrashoid ja digitaliseerimine;
    • avaliku ruumi loomine ja kujundamine;
    • töökeskkonna disain;

Stipendiumi taotlemine toimub 3.10. - 24.10.2023.

Bakalaureuseõppe stipendiumi suurus on 2000 eurot, magistriõppe stipendiumi suurus 3000 eurot ja doktoriõppe stipendiumi suurus on 5000 eurot.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb kandidaatidel esitada TLÜ stipendiumikomisjonile aadressile oppeosakond@tlu.ee (digitaalselt allkirjastatud):

• motivatsioonikiri, kus taotleja põhjendab oma vastavust esitatud eeldustele;
  • Curriculum Vitae;
  • kinnitus valmisolekust  kohtuda Riigi Kinnivara AS-iga, et teha 5 minutiline liftikõne, mille käigus tutvustatakse oma bakalaureuse-, magistri- või doktoritöö projekti.
Tutvu ka Riigi Kinnisvara AS stipendiumi "Tuleviku tipud" statuudiga.