Maanteeameti veebinaril tutvustatakse kolledži vilistlase lõputööna valminud liiklusmängu

veebinari plakat

Head õpetajad! Valminud on kaks uut õppevahendit, mida tutvustatakse teile 12. novembril toimuval veebinaril.

Maanteeameti, MTÜ Aga Mina ning Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti koostööna on valminud veebipõhine õpikeskkond Aga mina liiklen ohutult, mis on mõeldud väikelaste (kuni 10-aastaste) vanematele ja nendega tegelevatele õpetajatele.

Lisaks tutvustatakse lasteaiaõpetajatele uut Liiklustarga liiklusmängu, mille saavad endale kõik lasteaiad. Mängud jõuavad lasteaedadesse oktoobri–novembrikuu jooksul. Liiklustarga liiklusmängu on diplomitöö tulemusena loonud Haapsalu kolledži käsitöötehnoloogiate ja disaini õppekava vilistlane Tiina Liivamägi. Õppemäng arvestab alushariduse õppekava liiklushariduse väljundeid ning loob uue ja põneva meetodi nende saavutamiseks. 2017. aastal valiti õppemäng Tallinna Ülikooli rakenduslike teadus- ja arendustööde konkursi võitjaks. Mäng on edukalt kasutatav nii eesti, kui ka vene lastega.

Ootame kõiki huvilisi osalema õpikeskkonda ja mängu tutvustaval veebinaril, mis toimub 12. novembril Zoom keskkonnas. Veebinar salvestatakse ning seda saab järele vaadata. Toimub kaks eraldi veebinari – üks lasteiaõpetajatele ja üks klassiõpetajatele.

• Lasteaiaõpetajatele suunatud veebinar (tutvustatakse õpikeskkonda ja mängu) toimub kell 13.00–14.15.
  • Klassiõpetajatele suunatud veebinar (tutvustatakse õpikeskkonda) toimub kell 15.00–16.15.

Registreeru veebinarile hiljemalt 9. novembriks siin.