Avalik loeng

KNT teadusseminar „Imetajate ja inimevolutsioonist arengulises vaates: küsimusi pesahoidjate ja –hülgajate hargnemise kohta"

16. märtsil kell 9.00 toimub TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse (KNT) teadusseminaride sarja kevadhooaja neljas seminar. Seminari teemaks on „Imetajate ja inimevolutsioonist arengulises vaates: küsimusi pesahoidjate ja –hülgajate hargnemise kohta" ning esinejaks on Tallinna ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi psühholoogia järeldoktorant Andres Kurismaa. TLÜ KNT teadusseminarid toimuvad regulaarselt üle nädala kolmapäeviti kell 9.00-10.00.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

16.03.2022 kell 09.00 - 10.00

KNT teadusseminaride sari

Registreerige end KNT teadusseminaride sarja kuulama.

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja, lti@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

KNT teadusseminari loengusari

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuula 16. märtsil kell 9.00 TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse teadusseminari „Imetajate ja inimevolutsioonist arengulises vaates: küsimusi pesahoidjate ja –hülgajate hargnemise kohta". Esinejaks on LTI psühholoogia järeldoktorant Andres Kurismaa.

Tegemist on virtuaalse seminariga ning kuulama on oodatud kõik huvilised!

NB! Teema on muutunud:

Teemast

Klassikalised geeni-kesksed käsitlused evolutsioonist on viimastel aastatel täienenud uute lähenemistega, mis rõhutavad nii käitumuslike kui arengubioloogiliste protsesside olulisust evolutsiooniliste muutuste mõistmisel. Käesolevas ettekandes vaatleme mudeleid, mille kaudu võib paremini mõista teatud keskseid trende imetajate evolutsioonis (nn. pesahoidjate ja –hülgajate eristus), tuues esile selle arengulise divergentsi võimalikke käitumuslikke mehhanisme ja evolutsioonilisi tagajärgi, sealhulgas inimevolutsiooni kontekstis.

Vaata KNT tippkeskuse seminaride kavawww.tlu.ee/knt-teadusseminarid

Kus saab seminari kuulata?

Seminari saab kuulata otseülekandena 16. märtsil 9.00-10.00 meie TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebooki lehelt https://www.facebook.com/TLULTI

NB: Seminari osalemise Zoomi link ning täiendav info saadetakse registreerijatele 2 päeva enne seminari algust (esmaspäeval). Kes registreerib end hiljem, saab kasutada võimalust ning jälgida seminari ülekannet TLÜ loodus- ja terviseteaduste Facebooki lehelt.

Kas seminari saab järelvaadata?

Jah (kuni järgmise seminarini). Kui te ei saa otseülekandel osaleda, siis salvestust saab Facebookis vaadata kuni järgmise KNT seminari alguseni.

Vaata kava: www.tlu.ee/knt-teadusseminarid

Lisainfo: emallene@tlu.ee ja kristjan.kask@tlu.ee