Avalik loeng

KNT teadusseminar „Vägivallariski tõenduspõhine hindamine ja selle võimalikkusest kohtumenetluses"

8. septembril kell 9.00 toimub TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse (KNT) teadusseminaride sarja sügishooaja esimene seminar. Seminari teemaks on „Vägivallariski tõenduspõhine hindamine ja selle võimalikkusest kohtumenetluses" ning esinejaks on Viljandi Haigla kliiniline kohtupsühholoog Mari-Liis Mägi. TLÜ KNT teadusseminarid toimuvad regulaarselt üle nädala kolmapäeviti kell 9.00-10.00.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

08.09.2021 kell 09.00 - 10.00

KNT teadusseminaride sari

Registreerige end KNT teadusseminaride sarja kuulama.

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja, lti@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

KNT teadusseminari loengusari

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuula 8. septembril kell 9.00 TLÜ käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse teadusseminari „Vägivallariski tõenduspõhine hindamine ja selle võimalikkusest kohtumenetluses". Esinejaks on Viljandi Haigla kliiniline kohtupsühholoog Mari-Liis Mägi.

Tegemist on virtuaalse seminariga ning kuulama on oodatud kõik huvilised!

Teemast

Seminaril antakse ülevaade vägivallariski hindamise ajaloost, kaasaegsetest tõenduspõhistest vägivallariski hindamise meetoditest ning tutvustatakse tuntumaid mõõtevahendeid. Samuti saab aimu sellest, milline on tõenduspõhise riskihindamise seis tänases Eestis ja mõtteid selle kohta, kuidas võiks vägivallariski hindamine kohtumenetluses kasulik olla.

Esinejast lähemalt

Mari-Liis Mägi on kliinilise kohtupsühholoogi eripädevusega kliiniline psühholoog. Ta on omandanud magistrikraadi psühholoogias Tartu Ülikoolis, saanud kohtueksperdi väljaõppe Eesti Kohtupsühhiaatria- ja Kohtupsühholoogia ühingu juures ning töötab kohtupsühhiaatriliste patsientidega Viljandi haigla psühhiaatriakliiniku sundravi osakonnas, peamiselt neuroloogiliste ja orgaaniliste häiretega patsientidega Ida-Viru keskhaiglas ning Viru vangla meditsiiniosakonnas. Samuti teostab ta kohtupsühhiaatrilisi- ja psühholoogilisi kompleksekspertiise ning õpetab Tartu ülikooli psühholoogia instituudis kohtupsühholoogiat. Tema peamisteks huvi- ja tegevusvaldkondadeks on vägivallariski tõenduspõhine kontseptualiseerimine ja hindamine, psüühikahäirete diferentsiaaldiagnostika ja neuropsühholoogiline hindamine.

Vaata KNT tippkeskuse seminaride kavawww.tlu.ee/knt-teadusseminarid

Kus saab seminari kuulata?

Seminari saab kuulata otseülekandena 8. septembril 9.00-10.00 meie TLÜ loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebooki lehelt https://www.facebook.com/TLULTI

NB: Seminari osalemise Zoomi link ning täiendav info saadetakse registreerijatele 2 päeva enne seminari algust (esmaspäeval). Kes registreerib end hiljem, saab kasutada võimalust ning jälgida seminari ülekannet TLÜ loodus- ja terviseteaduste Facebooki lehelt.

Kas seminari saab järelvaadata?

Jah (kuni järgmise seminarini). Kui te ei saa otseülekandel osaleda, siis salvestust saab Facebookis vaadata kuni järgmise KNT seminari alguseni.

Vaata kava: www.tlu.ee/knt-teadusseminarid

Lisainfo: emallene@tlu.ee ja kristjan.kask@tlu.ee