Konverents

VIII mitmeteaduslik eesti teaduskeele konverents

02.12.2022 kell 10.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Konverentsil käsitletakse keelelist õiglust mitmekeelses ülikoolis, mitme valdkonna terminivara tarvitust, korrastust ja arendust, Eesti ülikoolide doktorandide keelehoiakuid ja -muresid ning teadustekstide tõlkimist. Ettekandeid peavad Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kaitseväe Akadeemia, Tallinna Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli ning Tartu ülikooli teadlased-õppejõud.

Ootame osalema kõrgkoolide ja teadusasutuste iga eriala teadlasi, õppejõude, üliõpilasi, teadustekstide eestindajaid ja toimetajaid ning kõiki täppiskeelsest teadusest huvitatuid.

Süvene konverentsi kavva ning ettekannete lühitutvustustesse. Osalemine on kõigile huvilistele tasuta. Konverents toimub Tallinna Ülikool Mare-hoone Tallinna saalis (M-218) 2. detsembril. Palume registreeruda hiljemalt 28. novembril. Konverentsi korraldab TLÜ teaduskeelekeskus.

Lisateave: Peep Nemvalts, TLÜ teaduskeelekeskuse juhataja Peep.Nemvalts@tlu.ee

Konverentsist lähemalt