Seminar

EXU Akadeemia seminar "Kui palju miljoni dollari loodusvaade tegelikult väärt on?"

27.01.2022 kell 10.00 - 11.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Harvard Business Review’s tutvustatud ettevõtete uuringust selgub, et pikaajalist plaani omavad ettevõtted edestavad oma konkurente nii käibe kui kasumi poolest. Samas McKinsey & Company ülemaailmse ettevõtlusuuringu järgi teevad ligi pooled ettevõtete juhtidest plaane vähemaks kui kolm aastat.

27. jaanuaril kell 10-11 toimuval EXU Akadeemia veebiseminaril "Kui palju miljoni dollari loodusvaade tegelikult väärt on?" arutame, miks just looduspuhkuse teenuste arendamisel on oluline mõelda pikaajaliselt. Räägime, kuidas looduse pakutavaid puhkevõimalusi paremini ära kasutada. Millega peaks arvestama ettevõtja ning mida saab teha kohalik omavalitsus.

Teemat avavad Tallinna Ülikooli loodusteaduste instituudi teadur Marko Vainu, Tallinna Ülikooli rekreatsioonikorralduse dotsent ja loodusturismi ettevõtja Mart Reimann ning Keila linna abilinnapea Maret Lepiksaar. Vestlust modereerib Külliki Tafel-Viia, Tallinna Ülikooli EXU valdkonna juht.

Seminar on tasuta ning toimub Zoomis.

Registreerumine: https://taotlen.tallinn.ee/teenus/miljoni-dollari-loodusvaade