Avalik loeng

Dario Martinelli külalisloeng uute humanitaarteaduste teemal

27. novembril kell 14.15 peab humanitaarteaduste instituudis külalisloengu Prof. Dario Martinelli (Vilnius Gediminas Technical University) teemal "From crisis to krisis: from humanities to Numanities?”

27.11.2018 kell 14.45 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Loeng analüüsib tänapäeva humanitaarteaduste hetkeseisu ja visandab võimalusi "uute humanitaarteaduste" (New Humanites ehk Numanities) välja töötamiseks.

Loeng toimub ruumis A-325 ja see leiab aset doktoriseminari "Posthumanities" raames. Loeng on avatud kõigile huvilistele. Lähem tutvustus inglise keeles siin.

Prof. Martinelli külalisloeng toimub koostöös TLÜ kultuuridevaheliste uuringute tippkeskusega ja seda toetab Tallinna Ülikooli ASTRA projekt TLÜ TEE ehk Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja.

Lisainfo: Marek Tamm

el_regionaalarengu_fond_horisontaalne_1_small_0.jpg