noored

Kes on üliõpilassaadik?

Tallinna Ülikooli Üliõpilassaadiku (ing k Student Ambassadors) esindusmeeskond on püsiv kogu üliõpilastest, kes on huvitatud Tallinna Ülikooli esindamisest ülikoolisiseselt ja -väliselt.

Keda ootame kandideerima?

Kui oled aktiivne, omad head suhtlemisoskust ja baasteadmisi Tallinna Ülikooli tegevusvaldkondadest, pakutavatest õppimisvõimalustest, siis on see võimalus just Sinule!

Mida ootame üliõpilassaadikult?

Tallinna Ülikooli tutvustamine erinevatel ülikoolisisestel ja -välistel sündmustel, nagu haridusmessid, avatud uste päev, koolikülastused, infotunnid, webinarid, vastata kaasüliõpilaste või potentsiaalsete üliõpilaskandidaatide infopäringutele õppetööd ja üliõpilaselu puudutavates küsimustes ning vajadusel suunama huviliste küsimused õppeosakonda või akadeemilisse üksusesse.

Mida pakume omalt poolt?

Omalt poolt pakume üliõpilassaadikutele vajaduspõhiseid koolitusi. Esindajate tegevust toetatakse erinevate motivatsioonivõimalustega, mida pakuvad turundus- ja kommunikatsiooniosakond ning Üliõpilaskond. Samuti kaetakse esindustegevusega seonduvad sõidu- ja majutuskulud Tallinna Ülikooli poolt.

Üliõpilassaadikud valitakse üldjuhul igal sügisel ning üheks õppeaastaks.

Avatud on uueks õppeaastaks üliõpilassaadikuks kandideerimine. Kandideerimiseks saada terttu.maastik@tlu.ee enda CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 15. septembriks. Motivatsioonikiri võib olla ka video.

Kui tunned huvi või Sul on küsimusi, pöördu meie turunduse spetsialisti poole.

Terttu Maastik
Turunduse spetsialist
Tel: +372 640 9214
E-post: terttu.maastik@tlu.ee