Teade

Tallinna Ülikool on kaasatud koroonateemaliste küsimuste sündmusele

Tänasest kuni 7. maini toimuval Facebooki üritusel “Sina küsid, teadlane vastab” saab esitada küsimusi koroonaviiruse teemadel ning sel korral on ekspertide partnerite ring laiem.

Sina küsida, teadlane vastab

Üritus toimub algatuse “Kust sa tead?” tegevuste raames ning seda veab Eesti Teadusagentuur koos partneritega Eesti kõrgkoolidest ja teadusasutustest, kelle seas on ka Tallinna Ülikool. ETAg-i teaduskommunikatsiooni osakonna juhataja Annely Allik rääkis, et suur osa koroona-alasest arutelust on koondunud sotsiaalmeediasse, seega võimaldab Facebooki üritus “Sina küsid, teadlane vastab” kiiremini ja lihtsamalt teaduspõhist infot saada. 

Veebiüritusel “Sina küsid, teadlane vastab” saab küsimusi esitada 7. maini. Pärast ürituse lõppu saab teadlastele küsimusi esitada algatuse kodulehel oleva vormi kaudu. Ära jäta oma põletavaid küsimusi küsimata. 

Algatuse “Kust sa tead?” eesmärk on leida teadlaste abiga usaldusväärset infot ja toetada mõtteviisi, et argumendid peaksid põhinema faktidel ning et teadus on parim viis maailma mõistmiseks. Ekspertide nimekirjast leiab ka Tallinna Ülikooli teadlasi.