Liiklusohutuse-teemaliste lõputööde konverents tuleb taas

Liiklusohutus

Neljapäeval, 8. oktoobril 2020 kell 10.00 – 15.00 toimub tudengite liiklusohutuse-teemaliste lõputööde konverents. Ürituse eesmärk on eelmise aasta lõputöid tutvustades inspireerida tudengeid uurima liiklusohutustemaatikat.

Konverentsile saab registreeruda kuni 7. oktoobrini SIIN. Sel korral toimub konverents veebiülekandena. Veebiülekande link edastatakse pärast registreerimist.

PÄEVAKAVA

10.00 – 10.20 Tervitus- ja avasõnad

• Maanteeameti liiklusdirektor Meelis Telliskivi

• Tallinna Tehnikakõrgkooli logistikainstituudi direktor Oliver Kallas

Konverentsi modereerib Tallinna Tehnikakõrgkooli juhtivlektor, transpordi- ja liikluskorralduse õppekava juht Sven Kreek.

10.20 – 11.00 LIIKUVUS

• Mikk Olesk „Tasuta ühistranspordi mõju bussiliiklusele Tartu-Elva näitel“
  • Aive Hirtentreu „Jalgsiliikumise kogemuse kvaliteet ühistranspordi kasutuses“

11.00-11.20 KOOLITUS