Teade

Eetris on Tallinna Ülikool: virtuaal- ja liitreaalsuse pealetung turunduses on vältimatu

Aasta lõpuni saab iga kuu Äripäeva raadios kuulata saadet "Eetris on Tallinna Ülikool".

mare

Saates käivad külas ülikooli teadlased, õppejõud ja erinevate erialade ettevõtlikud, edukad ning tuntud vilistlased. Saab tutvuda nii ülikooli teadusvaldkondade ja teadlaste igapäevatööga kui ka sellega, mida põnevat on korda saatnud Tallinna Ülikooli vilistlased.

Juunikuu saatekülaliseks on Kadri Kiigema, kes on andragoogika bakalaureusetaseme eriala ja haridusjuhtimise magistriõppe vilistlane ning TLÜ turundusjuht, turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja. Saates räägitakse Kadri erialavalikutest ja turundusest, näiteks sellest, kuidas käib uutele sisseastujatele ülikooli turundamine.

Kuula saadet siin