Õpingute nõustaja toetab üliõpilasi nii õppetöös kui ka õppekorraldust puudutavates küsimustes. Kui õpingute jooksul on üliõpilane sattunud ummikusse ning edasiste sammude planeerimisel oleks vaja nõu, siis õpingute nõustaja on valmis oma tuge pakkuma, et õpingud saaksid edukalt lõpule viidud.

Hariduses on pikka aega väärtustatud võimalust kohandada õpetamismeetodeid, et need sobiksid paremini kokku õpistiilide ja eelistustega. Seda lähenemist toetatakse kõrgkoolides üha enam. Lühidalt öeldes on võimalik teadmisi oma õpistiili kohta kasutada selleks, et kõrgkoolis paremini hakkama saada. Oma õpistiili tundmine aitab Sul:

  • teha kindlaks oma akadeemilised tugevused ja nõrkused
  • õppida tulemuslikumalt
  • olla probleemide lahendamisel paindlikum, eriti teistega koos töötades (Õppimine kõrgkoolis. Tudengi käsiraamat, 2011).

Nõustamine toimub kampuses kohapeal kui ka veebis (Zoom, google meet).

Asume Silva õppehoone I korrusel ruumis S-142 ning meie nõustamisruum on samal korrusel ruumis S-103.

Juhul, kui oled kasutanud meie nõustamisteenuseid, palun leia paar minutit aega, et anda oma anonüümne  tagasiside  saadud teenusest.

Lepi kohtumine kokku:

Meelike-Enel Andrejeva

 

 

 

 

Meelike-Enel Andrejeva

meelike-enel.andrejeva@tlu.ee

EST/ENG/RUS

Broneeri aeg

NB! Juhul, kui Sa ei saa broneeritud või kokkulepitud ajal nõustamisele tulla, palun anna sellest eelnevalt nõustajale teada e-posti teel.

Veeda aega kasulikult: